Španělská korida neboli býčí zápasy. Chcete-li se dozvědět víc, jsou tyto stránky právě pro vás.

Březen 2012

Ještě jednou a možná naposledy o pseudoochráncích zvířat

1. března 2012 v 20:49 | María |  Já vs. "ochránci" zvířat
Samozvaní ochránci zvířat, tedy spíše křiklouni v internetových diskusích, byli v dřívějších dobách tohoto blogu mé oblíbené téma. Nyní jim věnuju už jen jeden souhrnný a snad poslední článek. Takovou publicitu si ty hysterické náctileté slečinky prostě nezaslouží.
Takže na závěr: Obdivuji ochránce přírody a zvířat, kteří dokáží obětovat svým ideálům svůj čas a námahu. Tleskám lidem, kteří pracují na záchytných stanicích či staví u silnic zábrany aby žáby neumíraly va velkém na vozovce. Pro tyhle lidi zvířata opravdu něco znamenají.
Pohrdám ale těmi pseudoochránci, kteří fňukají nad týráním zvířat a pod každým článkem na Novinkách píší, jak by "těm hajzlům udělali to samý", sami ale nic neudělají. (Tady sprostě vykrádám Matthiase, má smůlu že to napsal příliš výstižně Usmívající se.) Vadí mi jejich soustředění se na mediálně atraktivní témata. Pohrdám náctiletými slečinkami, které si na své blogy kopírují - samy něco napíšou jen vyjímečně - všechny články o týrání zvířat na které narazí a ani je nenapadne si ověřit jejich pravdivost. A vadí mi... Ne, na idiotské vulgární komentáře na mém blogu jsem si už zvykla a na podobné úlety v internetových diskusích také.


Ráda bych upozornila na skvělé články na TOMTO blogu. Autor mi mluví z duše a soudě podle komentářů i mnoha jiným.

Ochránci zvířat = Magoři! Jak autor říká už na začátku článku, ne opravdoví ochránci zvířat, kteří aktivně pomáhají, ale pozéři věčně jen sedící u internetu a šílející nad hrozňoučkým (!) týráním zvířátek.

Zabil jsem psa Provokativní nadpis a fenomén "Lidi co týrají zvířata do plynových komor!" trochu podrobněji.

Je ochranářství zvířat jen pubertální póza? Závěrečná část pseudoochráncovské trilogie.


V dohledné době tudíž nehodlám uveřejňovat žádné další argumentace s hysterickými dětmi. Nebo vás ty žabomyší spory ještě baví?

Dodávám, že tohle není bílá vlajka. Za svým názorem na koridu si stojím a do diskusí se budu zapojovat dál, jen se tím už nehodlám chlubit.